Lubelska Liga Juniorów UKS Olimpia Biała Podlaska - Azoty Puławy

Lubelska Liga Juniorów UKS Olimpia Biała Podlaska – Azoty Puławy

Idźcie i siejcie ;)

Od wygranej UKS Olimpia Biała Podlaska rozpoczęła sezon 2020/2021 w Lubelskiej Lidze Juniorów. Na pierwszy ogień poszły Azoty Puławy.

Wynik otwierają goście, nie na długo. Już po kilku minutach zawodnicy Olimpii zdobywają 3-brakową przewagę. Gra zaczyna się psuć w drugiej części 1. połowy. Goście doprowadzają do remisu a w końcówce wychodzą na dwu brakowe prowadzenie. Wynik do szatni 10:12 na korzyść Azoty Puławy.

Początek 2. połowy nie napawa optymizmem. “Festiwal głupich błędów” trwa. Goście skwapliwie korzystają z okazji i wychodzą na 4-bramkowe prowadzenie. Jednak, podobnie jak 1. połowie, tak i teraz w drugiej części 2. połowy obraz gry ulega zmianie. Także goście nie unikają  błędów.  Szybkie kontry zakończone bramkami pozwalają do doprowadzenie do remisu. Po nerwowej końcówce Olimpia pokonuje Azoty 27:25.

UKS Olimpia Biała Podlaska: MELAŃCZUK 7, ROMANOWSKI 7, KOZŁOWSKI 6, BAHONKO 2, KOBYLIŃSKI 2, DEMEDIUK 1, POPIELEWICZ 1, TURULA 1, BADURA, CHMIELEWSKI, KONIECZNY, LEWCZUK, MIKOŁAJEK, POLAK, SAWCZUK, WÓJTOWICZ.

Azoty Puławy: SZEWCZYK 8, GŁOS 5, FIGURA 4, ABRAMOWICZ 3, LISOWSKI 2, OSIAK 2, PIETRAS 1, CYBULA, GIZA, KOBIAŁKA, KOSMOWSKI, MALINOWSKI, MARKIEWICZ, MIZURA, STACHOWIAK.