Liga Wojewódzka Kadetek: SKS Szóstka Biała Podlaska - SL Salos Kalina Lublin

Liga Wojewódzka Kadetek: SKS Szóstka Biała Podlaska – SL Salos Kalina Lublin

Podzielcie się informacją

W sobotę (30.11) mogliśmy obejrzeć mecz Ligi Wojewódzkiej Kadetek: SKS Szóstka Biała Podlaska – SL Salos Kalina Lublin. Mecz z dużą dawką sportowych emocji, zwrotów akcji i zaciętej gry.

Pierwsza partia, w miarę spokojna, zdecydowanie na konto Szóstki 25:21. Za to druga partia to set zwrotów akcji. Przy stanie 12:20 dla Salos i gdy wydaje się, że ten set jest już zapisany na konto gości, rozprężenie lublinianek i dobra gra gospodarzy doprowadza do wyrównania a w konsekwencji do wygranej w 2. secie na przewagi, 28:26. Trzeci set z podobnym scenariuszem jednak tym razem Salos udaje się wybronić korzystny wynik, set dla nich 23:25. 4. set to już dominacja Szóstki, dobra gra a i na pewno gościom dają się we znaki trudy spotkania – 25:15.

SKS Szóstka Biała Podlaska – SL Salos Kalina Lublin: 3:1 (25:21, 28:26, 23:25, 25:15).