Krótko cieszył się prawem jazdy
Kronika służb Wisznice

Krótko cieszył się prawem jazdy

Krótko cieszył się prawem jazdy 18-latek z gminy Biała Podlaska. Mężczyzna odebrał je przed dwoma miesiącami, a wczoraj policjanci zatrzymali mu uprawnienia do kierowania pojazdami w związku ze spowodowaniem wypadku drogowego w miejscowości Horodyszcze. W zdarzeniu tym wzięły udział trzy samochody. Jedna osoba z urazem kręgosłupa trafiła do szpitala.

 

Wczoraj rano doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Horodyszcze. Kierujący samochodem VW Passat 18-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska w trakcie wyprzedzania skręcającego na  skrzyżowaniu w lewo VW Sharana, doprowadził do zderzenia pojazdów. Następnie VW Passat uderzył we wjeżdżające na skrzyżowanie osobowe Audi, którym kierowała 25-letnia mieszkanka gminy Wisznice. Swój niebezpieczny rajd 18-latek zakończył na poboczu z rozbitym przodem samochodu i urwanym kołem.

Niestety nie obyło się bez poszkodowanych. Kierująca VW Sharanem  35-latka z gminy Wisznice z urazem kręgosłupa została przewieziona do szpitala.

W związku ze spowodowaniem wypadku drogowego policjanci zatrzymali 18-latkowi prawo jazdy. Jak ustalili mundurowi mężczyzna długo nie cieszył się uprawnieniami do kierowania pojazdami. Stracił je zaledwie po dwóch miesiącach od otrzymania.

Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę do wsiadających za kierownicę, w szczególności młodych kierowców. Pamiętajmy, że w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie, ale jesteśmy odpowiedzialni również za innych uczestników ruchu drogowego.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.