Kradzież i narkotyki

Kradzież i narkotyki

Idźcie i siejcie ;)

Tymczasowy areszt zastosował sąd wobec 29-latka z Łukowa. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież ubrań o wartości ponad 850 zł. Ponadto w miejscu jego zamieszkania policjanci ujawnili znaczne ilości amfetaminy oraz konopie. Za popełnione czyny grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło na terenie centrum handlowego. Sprawca początkowo próbował użyć do zapłaty nieaktywnych kart płatniczych. Kiedy transakcje zostały odrzucone zbiegł z miejsca zdarzenia. Wartość skradzionych ubrań oszacowano na kwotę ponad 850 zł.

Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu. Funkcjonariusze ustalili personalia mężczyzny. Okazało się, że jest to 29-letni mieszkaniec Łukowa. W minionym tygodniu policjanci weszli na teren zajmowanej przez niego posesji. W trakcie prowadzonych czynności ujawnili biały proszek. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to amfetamina. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia około 300 porcji dilerskich tego narkotyku.

Dodatkowo w trakcie przeszukania funkcjonariusze ujawnili białe tabletki. Środki te również zostały zabezpieczone. Poddano je ekspertyzie, która pozwoli określić ich szczegółowy skład. Bialscy funkcjonariusze zabezpieczyli też roślinę konopi.

29-latka zatrzymano do wyjaśnienia. W piątek Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za popełnione czyny grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.