komenda miejska policji w Białej Podlaskiej
Janów Podlaski Kronika policyjna Leśna Podlaska Z Białej Podlaskiej

Kradzież goni kradzież

Najbliższe 1,5 roku spędzi w zakładzie karnym 33-letni mieszkaniec Leśnej Podlaskiej. Mężczyzna zatrzymany został, w związku z kradzieżą głośnika, do której doszło w jednym z bialskich marketów. Jak ustalili mundurowi to nie jedyne przewinienie na jego koncie. Dodatkowo był on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu. Teraz mężczyzna odpowie również za popełnione wykroczenie.

Wczoraj bialscy policjanci wezwani zostali na interwencję, w związku z kradzieżą do jakiej doszło na terenie jednego z bialskich marketów. Na miejscu wykonując czynności ze sprawcami zdarzenia, otrzymali kolejne zgłoszenie o popełnionym tam wykroczeniu. Tym razem pracownik ochrony ujął mężczyznę, którego podejrzewał o kradzieży głośnika. Policjanci ustalili personalia amatora cudzego mienia. Okazało się, że jest to 33-letni mieszkaniec Leśnej Podlaskiej. Szybko ustalili, że nie jest to jedyny czyn na jego koncie. Mężczyzna był również poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa przeciwko mieniu.

33-latek dobrze znany jest funkcjonariuszom janowskiego komisariatu, którzy go poszukiwali. Pod koniec października odpowiadał za kradzież z włamaniem do niezamieszkałego budynku mieszkalno-usługowego oraz usiłowanie kradzieży z włamaniem do szafy jednego z budynków Zespołu Klasztornego w Leśnej Podlaskiej.

Teraz odpowiadał będzie dodatkowo za popełnione wykroczenie. O dalszym losie 33-latka zadecyduje sąd.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.