policja biała podlaska

Kradli perfumy z drogerii

Idźcie i siejcie ;)

Za kradzież perfum z drogerii odpowie dwoje mieszkańców Białej Podlaskiej w wieku 33 i 34 lat. Do zdarzeń doszło we wrześniu na terenie Białej Podlaskiej. „Amatorzy cudzego mienia” już usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. Skradziony towar miał być sprzedawany przypadkowym osobom. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu, realizując posiadane informacje ustalili, że 34-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej i jego o rok młodsza znajoma podejrzewani są o kradzież perfum z drogerii znajdującej się na terenie miasta. Do zdarzeń doszło we wrześniu bieżącego roku.

W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze potwierdzili posiadane informacje. Łączna wartość strat oszacowano przez pokrzywdzonych na kwotę około 600 złotych. W trakcie prowadzonych czynności w miejscu zamieszania kobiety policjanci zabezpieczyli perfumy.

Obydwie osoby zatrzymano do wyjaśnienia. „Amatorzy cudzego mienia” usłyszeli już zarzuty i przyznali się do winy. Z relacji 34-latka wynikało, że on  sprzedał skradzione perfumy przypadkowej osobie, a pieniądze powstałe z tego procederu wykorzystał na zakup alkoholu. Teraz o dalszym losie dwojga bialczan zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pobawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.