Konopiany modysta - doniczki ukrył w szafie
Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski

Konopiany modysta – doniczki ukrył w szafie

Zarzuty uprawy konopi indyjskich usłyszał dzisiaj 38-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Kryminalni ujawnili je w szafie ubraniowej w jego mieszkaniu. 38-latek przyznał się do winy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci powiatu bialskiego cały czas prowadzą działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej. Kolejnym efektem pracy kryminalnych z Międzyrzeca Podlaskiego jest zatrzymanie 38-letniego mieszkańca miasta. Dzisiaj policjanci weszli na teren jego posesji. Z informacji posiadanych przez funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna uprawiać może konopie indyjskie. Na miejscu potwierdzili tą informacje.

W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych policjanci ujawnili doniczki z roślinami konopi. Dwie 80 cm rośliny ukryte były w szafie ubraniowej. Rośliny zostały zabezpieczone natomiast 38-latek zatrzymany został do wyjaśnienia.

Jeszcze dzisiaj usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Konopiany modysta - doniczki ukrył w szafie

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.