Koncert „Idzie wiosna” grupy Dance Academy Studio
Kultura Z Białej Podlaskiej

Koncert „Idzie wiosna” grupy Dance Academy Studio

W miniony czwartek odbył się wiosenny koncert Dance Academy Studio. Tancerze zaprezentowali nowe układy taneczne.

W miniony czwartek (28 marca) odbył się koncert „Idzie wiosna” grupy Dance Academy Studio na co dzień działającej przy Bialskim Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej. Podczas koncertu wystąpiły wszystkie grupy DAS. Młodzi artyści zaprezentowali swoje umiejętności w pięknych, wiosennych układach tanecznych. Była to wspaniała okazja aby pochwalić się postępami przed swoimi najbliższymi.
Sceneria, muzyka, a głównie występujący stworzyli niesamowitą, wiosenną atmosferę i zostawili niezapomniane wrażenia. Zespół taneczny Dance Academy Studio prowadzony jest przez Karolinę Brodzik – Zarembę i Olesie Myronenko. Karolina Brodzik – Zaremba wystąpiła również w roli organizatora koncertu.
Dance Academy Studio to szkoła tańca nowoczesnego, współczesnego i klasycznego dla dzieci i młodzieży. Grupa w tym roku świętuje jubileusz 10-lecia. Mimo krótkiego stażu, tancerze mają na swoim koncie ponad 400 tytułów wytańczonych na licznych konkursach tańca. W tym roku grupa obchodzi jubileusz 10lecia swojej działalności.

Źródło: BCK

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.