Komisariat Policji w Terespolu ma nowego szefa
Aktualności z powiatu Terespol

Komisariat Policji w Terespolu ma nowego szefa

Komisariat Policji w Terespolu ma nowego szefa. Podinsp. Robert Cybulski objął stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Terespolu. We wtorek w budynku komisariatu, w obecności kadry kierowniczej, policjantów i pracowników jednostki, odbyło się uroczyste wprowadzenie.

Od 1 marca Komisariat Policji w Terespolu ma nowego szefa. Stanowisko to objął podinsp. Robert Cybulski. We wtorek uroczystego wprowadzenia dokonał I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej podinsp. Grzegorz Pietrusik. Uroczystość odbyła się w obecności kadry kierowniczej, policjantów i pracowników jednostki.

Podinsp. Grzegorz Pietrusik życzył, nowemu komendantowi owocnej pracy na rzecz bezpieczeństwa, a także by swoją codzienną służbą zdobył uznanie przełożonych i szacunek podwładnych. W trakcie uroczystości, z rąk podinsp. Pietrusika podziękowania otrzymał pełniący dotychczas obowiązki na tym stanowisku komisarz  Marian Głuszczuk-  obecny Zastępca Komendanta Terespolskiego Komisariatu.

Podinsp. Robert Cybulski pracę w Policji rozpoczął od 1992 roku. Od początku swojej służby związany jest z Komendą Miejską Policji w Białej Podlaskiej. Przez ostatnie lata piastował stanowiska kierownicze. Od października ubiegłego roku do chwili obecnej pełnił obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu w Terespolu. Wcześniej funkcję oficera prasowego oraz Komendanta Komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim. Od 2010 roku pełnił służbę w Wydziale Sztab Policji. Najpierw był zastępcą, a później naczelnikiem tego wydziału. Wcześniej, przez wiele lat był oficerem dyżurnym bialskiej jednostki Policji.

Panu Komendantowi życzymy wszystkiego najlepszego oraz owocnych lat pracy na zajmowanym stanowisku.

Komisariat Policji w Terespolu ma nowego szefa

Źródło materiał i foto: lubelska.policja.gov.pl

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.