Komis samochodowy na drodze 23-latka
Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Komis samochodowy na drodze 23-latka

W niedzielny poranek bialscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące dość nietypowego zdarzenia drogowego. Kierujący BMW 23 latek uderzył w ogrodzenie komisu samochodowego oraz uszkodził jedenaście zaparkowanych tam aut. Z uwagi na podejrzenie kierowania autem w stanie nietrzeźwości od 23-latka pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali również jego prawo jazdy. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj około godziny 4:00 nad ranem, dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci, którzy potwierdzili zgłoszenie. Mundurowi ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki BMW, na ul. Zamkowej w Białej Podlaskiej zjechał na przeciwległy pas ruchu. Po tym auto uszkodziło znaki drogowe oraz ogrodzenie komisu samochodowego. W wyniku zdarzenia uszkodzonych zostało również 11 zaparkowanych na terenie komisu aut. Samochodem kierował 23-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna przewieziony został do szpitala.

Z uwagi na podejrzenie kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości od 23-latka pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu.Funkcjonariusze zatrzymali również prawo jazdy mężczyzny. Teraz policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.