Kolejne ujawnienie mefedronu

Kolejne ujawnienie mefedronu

Idźcie i siejcie ;)

Zarzuty usłyszał wczoraj 30- letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W pojeździe oraz miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci ujawnili mefedron. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 80 porcji dealerskich tego narkotyku. O dalszym losie 30-latka zadecyduje sąd. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną środę policjanci Wydziału Kryminalnego uzyskali informację, że 30-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej posiadać może substancje zabronione. Na jednym z parkingów mężczyzna został zatrzymany. Funkcjonariusze sprawdzili auto, którym tego dnia podróżował. W jego wnętrzu ujawnili woreczek, a w nim kryształki.

Dodatkowo w miejscu zamieszkania policjanci ujawnili pojemnik z zawartością brązowych kryształków oraz wagę elektroniczną. Po przeprowadzeniu wstępnego badania funkcjonariusze potwierdzili, że jest to mefedron. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 80 porcji tego narkotyku. 30-latek zatrzymany został do wyjaśnienia.

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Kolejne ujawnienie mefedronu
Źródło: POLICJA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.