Kolejne narkotyki zatrzymane w Białej Podlaskiej
Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Kolejne narkotyki zatrzymane w Białej Podlaskiej

Ponad 300 gramów narkotyków zabezpieczyli wczoraj policjanci z bialskiego Wydziału Kryminalnego. Na tą ilość składało się tym razem ponad 270 gramów suszu marihuany oraz blisko 45 gramów amfetaminy. Do sprawy policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który w policyjnym areszcie oczekuje na doprowadzenie do Prokuratury.

Wczoraj funkcjonariusze operacyjni Wydziału Kryminalnego uzyskali informację, że 31-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej może być w posiadaniu większej ilości narkotyków. Tymczasem w miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci zabezpieczyli jedynie kilka gramów marihuany. Dopiero po sprawdzeniu kolejnego domu, należącego do członka rodziny 33-latka, uzyskana informacja w pełni się potwierdziła. Kryminalni znaleźli tam reklamówkę z marihuaną o wadze ponad 260 gramów i 9 woreczków z poporcjowaną amfetaminą. Ponadto zabezpieczono jedną tabletkę extazy.

Podejrzewany 33-latek w trakcie wstępnych czynności przyznał się, że zabezpieczone narkotyki należą do niego. Mężczyzna dzisiaj zostanie doprowadzony na przesłuchanie do Prokuratury. Policjanci będą wnioskować o zastosowanie izolacyjnego środka zapobiegawczego.

Warto zaznaczyć, że to już trzeci raz w tym miesiącu, kiedy bialscy policjanci “zdjęli z rynku” znaczące ilości narkotyków. Wcześniej funkcjonariusze zabezpieczyli ponad pół kilograma amfetaminy i ponad 600 gramów marihuany.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.