Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski

Kolejna niecodzienna wpadka z narkotykami w Międzyrzecu Podlaskim

Najbliższe pół roku spędzi w zakładzie karnym 35-letni mieszkaniec powiatu chrzanowskiego. Mundurowi znaleźli go śpiącego na ławce w parku. Okazało się, że jest poszukiwany. Odpowie dodatkowo za posiadanie środków odurzających. Policjanci ujawnili w jego plecaku marihuanę. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend na terenie Międzyrzeca Podlaskiego. Policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego podczas patrolu zabytkowego parku przy ul. Lubelskiej, zauważyli śpiącego na ławce mężczyznę. W trakcie rozmowy z mundurowymi oświadczył, ze przyjechał do miasta z firmą organizującą imprezy, jednak nie pamięta swoich danych. Policjanci szybko ustalili jego personalia. Okazało się, że jest to 35-letni mieszkaniec powiatu chrzanowskiego, poszukiwany do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie wykonywanych z nim czynności policjanci ustalili, że nie jest to jedyne przewinienie na jego koncie. W plecaku 35-latka ujawnili marihuanę.

Teraz mężczyzna odpowie dodatkowo za posiadanie środków odurzających. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.