Klasa A: LZS Dobryń - KS Red Sielczyk Biała Podlaska
Fotorelacja piłka nożna Z Białej Podlaskiej

Klasa A: LZS Dobryń – KS Red Sielczyk Biała Podlaska

W ostatniej kolejce rundy jesiennej KS Red Sielczyk zmierzył się na wyjeździe z liderem Klasy A – LZS Dobryń. Można powiedzieć, że norma została zachowana.

Norma, ponieważ Sielczyk potwierdził swoją chimeryczność, po bardzo słaby i remisowym występie w meczu z Janowią na mecz z Dobryniem wyszła “inna” drużyna. W początkowej fazie meczu to Sielczyk dominował na boisku i to goście stworzyli brakową sytuację. Jednak te słupki. Zaczął realizować się scenariusz z meczu w Międzyrzecu Podlaskim z Krzną Rzeczyca, gdzie pomimo świetnej gry to gospodarze strzelali bramki. Po pierwszej połowie było 3:0 dla Dobrynia.

Druga połowa wygrana już dla Sielczyka, w 50. minucie pada pierwsza bramka, a 6. minut później kolejna. Wynik 2:3 a do końca meczu jeszcze prawie 35 minut. U kibiców gości jak i zawodników odżywają nadzieje na wywiezienie z Dobrynia korzystnego wyniku. Jednak zbyt duże zaangażowanie w ataku mści się. W 74. minucie pada 4 bramka dla gospodarzy i już do końca meczu wynik nie ulega zmianie. LZS Dobryń – KS Red Sielczyk Biała Podlaska 4:2.

Zima do przepracowania. Jeśli na wiosnę utrzymana zostanie stała forma drużyny to są jeszcze spore szanse na zamieszanie w Klasie A.

W Klasie A grupy Biała Podlaska I do rozegrania pozostały jeszcze zaległe mecze:

Az-Bud Komarówka Podlaska SRG Sławatycze 11 listopada, 12:00
Az-Bud Komarówka Podlaska Dąb Dębowa Kłoda 17 listopada, 12:00

także sytuacja w tabeli może ulec zmianie.

LZS Dobryń – KS Red Sielczyk Biała Podlaska 4:2.