Klasa A: KS Red Sielczyk - Twierdza Kobylany
Sport

Klasa A: KS Red Sielczyk – Twierdza Kobylany

Po nieśmiałym debiucie, kolejny mecz na własnym boisku już wygrany dla KS Red Sielczyk i to zdecydowanie.

Tym razem przyszło gościć w Sielczyku drużynę Twierdzy Kobylany. Gospodarze przystąpili do ataku już od początku co przyniosło bardzo szybko okazje bramkowe choć na bramki trzeba było trochę poczekać, ale jak się zaczęło … Po pierwszej połowie było 3:0. Druga połowa nie zmieniła obrazu gry i gospodarze dorzucili 2 oczka do wyniku ustalając go na 5:0. Wynik zacny, jednak nie oddający w pełni rywalizacji. Goście stawiali twardy opór – w końcu nazwa zobowiązuje – i mecz był naprawdę zacięty.

W tabeli bardzo ciekawie. Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie nad Niwą Łomazy Sielczyk zmniejszył stratę do poprzedzającej drużyny. W bieżącej kolejce Niwa straciła 2 punkty po remisie z Krzną Rzeczyca a SPLGMP Rogoźnica – do której także Sielczyk ma 2 punkty straty – przegrał z liderem Orłem Czemierniki. Do lidera strata wynosi 7 punktów a do końca rozgrywek pozostały jeszcze 4 mecze w których wszytko może się zdążyć a dopóki piłka w grze…