Klasa A: KS Red Sielczyk - Twierdza Kobylany
Fotorelacja piłka nożna Z Białej Podlaskiej

Klasa A: KS Red Sielczyk – Twierdza Kobylany

W 8. kolejce Klasy A grupy Biała Podlaska I, KS Red Sielczyk podejmował Twierdzę Kobylany.

Po nieudanym wyjazdowym występie w Łomazach przyszedł czas aby pokazać, że jednak piłka kopana nie jest zupełnie obca zawodnikom z Sielczyka. W tej kolejce na własnym boisku podejmowali Twierdzę Kobylany. Wynik został w zasadzie już ustalony w pierwszej połowie. Zawodnicy schodzili do szatni z wynikiem 3:0. Druga połowa nie przyniosła dużych zmian, padła tylko jedna bramka zaliczona na konto gości. Wynik meczu 3:1. Zaznaczyć należy, że gospodarze nieokazali się zbyt gościnni, wbrew sugerującemu to wynikowi, nie dali strzelić gościom ani jednej bramki 😉

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji a >>> na naszym Facebookowym profilu Bialskiego Forum<<< znajdziecie filmy z 1. i 2. połowy meczu.