Klasa A KS Red Sielczyk – Dąb Dębowa Kłoda
Fotorelacja Sport Z Białej Podlaskiej

Na zakończenie rozgrywek w Klasie A zawodnicy KS Red Sielczyk sprawili kibicom bardzo miłą niespodziankę, w meczu z drużyną Dąb Dębowa Kłoda można było zobaczyć aż 10 bramek.

Atmosfera bardzo gorąca, dosłownie, panowała w niedzielę na boisku Sielczyka. Zawodnicy, z uwagi na pogodę zapewne, od początku raczej się nie forsują. Mecz wygląda dość niemrawo i póki co nic nie zapowiada bramkowego festiwalu. Do pierwszego gola musimy czekać do 20 minuty, którą zdobywają goście. Gospodarzom czekają na swoją okazję, wykorzystują chwilową przewagę i wyrównują. I się zaczyna. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 3:1 dla Sielczyka. Druga połowa to już zdecydowana przewaga gospodarzy, do wyniku dorzucają jeszcze 5 bramek. Goście zdobywają tylko jedną. Ostatecznie mecz KS Red Sielczyk – Dąb Dębowa Kłoda kończy się wynikiem 8:2.

Dzięki zwycięstwu KS Red Sielczyk w swoim historycznym występie w Klasie A plasuje się na 5 pozycji.