Klasa A: KS Red Sielczyk - Az-Bud Komarówka Podlaska
Fotorelacja piłka nożna Z Białej Podlaskiej

Klasa A: KS Red Sielczyk – Az-Bud Komarówka Podlaska

W 3. kolejce drużynie Sielczyka przychodzi się zmierzyć na własnym boisku z dotychczasowym liderem tabeli Az-Bud Komarówka Podlaska. Zapowiadał się ciekawy mecz. Zawodnicy nie zawiedli, walka do samego końca a nawet i dalej, pozwoliła zaspokoić nie jeden kibicowski apetyt.

Obserwując dotychczasowe ligowe poczynania Az-Bud-u chyba tylko najzagorzalsi kibice “Czerwonych” liczyli na korzystny wynik w tym meczu. Goście dość szybko czynią zadość sławie biegnącej przed nimi i już w 9 minucie pokonują “Rybę”. Jednak to gospodarze starają się dominować na boisku. Ta taktyka już po 10 minutach przynosi efekt bramkowy, jest 1:1. Goście przeprowadzają groźne kontrataki i tylko doskonała postawa bramkarza ratuje gospodarzy przed utratą w miarę korzystnego wyniku. Piłkarskie powiedzenie, że “niewykorzystane okazje lubią się mścić” sprawdza się i w tym meczu. Po kolejnych 10 minutach Sielczyk prowadzi 2:1! Radość z prowadzenie nie trwa jednak zbyt długo, Az-Bud w końcówce I połowy doprowadza do wyrównania.

II połowa już nie zmienia wyniku, choć nie można odmówić woli walki zawodnikom obu drużyn. Podział punktów sprawiedliwy, jednak jak to w przypadku remisu każda z drużyn pozostała z dużym niedosytem. Dla gość utrata 2 punktów była dość kosztowana. Stracili bowiem fotel lidera i zajmują trzecią lokatę.