Kierowca osobówki z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas

Kierowca osobówki z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas

Podzielcie się informacją

W piątek (29.10) po południu kierujący osobowym peugeotem zderzył się z samochodem ciężarowym. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej K-2 w miejscowości Tłuścieć. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierowca osobówki. By wydostać mężczyznę z uszkodzonego auta niezbędne było użycie specjalistycznego sprzętu. Wyjaśniamy okoliczności wypadku praz apelujemy o rozwagę na drodze.

Do wypadku doszło po godzinie 14.00 na drodze krajowej DK-2 w miejscowości Tłuściec. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki peugeot zderzył się z ciężarowym daf-em. Kierowca osobówki z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia. Za kierownicą peugeota siedział 73-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego. Drugim samochodem kierował 58-letni mieszkaniec gminy Trzebieszów.

W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierowca peugeota. By wydostać mężczyznę z uszkodzonego auta niezbędne było użycie przez strażaków specjalistycznego sprzętu.

W chwili zdarzenia kierujący samochodami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Ustalamy wszystkie okoliczności wypadku oraz apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Źródło: KMP Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny – informacje i wydarzenia Międzyrzec Podlaski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.