Kierowca BMW doprowadził do wypadku drogowego i uciekł
Terespol Wypadki drogowe

Kierowca BMW doprowadził do wypadku drogowego i uciekł

Noc w policyjnym areszcie spędził 42-letni mieszkaniec Terespola. Mężczyzna podejrzewany jest o to, że kierując samochodem marki BMW doprowadził do wypadku drogowego. Po tym zbiegł z miejsca zdarzenia. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Badanie wykazało 2 promile alkoholu w jego organizmie. Dzisiaj mężczyzna usłyszy zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę po godz. 16: 00 na ul. Piłsudskiego w Terespolu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki BMW doprowadził do zdarzenia drogowego. Mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z jadącym prawidłowo samochodem osobowym marki Audi. Za kierownicą Audi siedział 45-letni mieszkaniec Terespola, który w wyniku wypadku doznał obrażeń ciała. Kierowca BMW uciekł z miejsca zdarzenia pozostawiając rozbity samochód. Na miejsce skierowani zostali policjanci bialskiej komendy oraz komisariatu w Terespolu.

W trakcie prowadzonych działań policjanci Wydziału Prewencji terespolskiego komisariatu ustalili, personalia mężczyzny, który prawdopodobnie siedział za kółkiem BMW w momencie zdarzenia. Okazało się, że to 42-letni mieszkaniec Terespola. W chwili zatrzymania mężczyzna był pijany. Badanie wykazało 2 promile alkoholu w jego organizmie.  42-latek trafił do „policyjnego aresztu”. Dzisiaj usłyszy zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Za spowodowanie wypadku w ruchu drogowym, ucieczkę z miejsca zdarzenia i nie udzielenie pomocy ofiarom wypadku grozi kara nawet do 12 lat więzienia.

Źródło: KWP Lublin

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.