policja biała podlaska

Kierowała groźby karalne wobec konkubiny swojego syna

Idźcie i siejcie ;)

Środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej zastosowany został wobec 63-letniej mieszkanki Białej Podlaskiej. Kobieta podejrzana jest o kierowanie gróźb karalnych wobec konkubiny swojego syna. Zarzuty w tej sprawie usłyszał też 53-latek z Białej Podlaskiej. W jego przypadku prokurator również zastosował środek zapobiegawczy. O dalszym losie obydwojga zadecyduje sąd.

W miniony wtorek do bialskiej komendy zgłosiła się mieszkanka miasta. Kobieta oświadczyła, że nęka ją matka konkubenta oraz jej znajomy. Z relacji zgłaszającej wynikało, że osoby te grożą jej pozbawieniem życia oraz spaleniem mienia.

Dodała, że stan ten trwa od połowy lipca br., kiedy jej konkubent aresztowano za znęcanie się nad nią. Pogłębił się  dodatkowo, gdy próbowała odzyskać  od 63-latki pozostawione tam przedmioty. Wówczas z obawy o swoje zdrowie i życie cała sprawę postanowiła zgłosić „ organom ścigania”.

Do sprawy zatrzymano 63-latkę oraz jej 53-letniego znajomego. Osoby te usłyszały zarzuty. Wczoraj wobec obydwojga prokurator zastosował dozór Policji. W przypadku kobiety zastosowano zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności sprawy. O dalszym losie obydwojga zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kierowała groźby karalne wobec konkubiny swojego syna
Doprowadzony mężczyzna.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.