Karambol w Ciciborze Dużym
Biała Podlaska Wypadki drogowe

Karambol w Ciciborze Dużym

Wczoraj na drodze wojewódzkiej w Ciciborze Dużym doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierujący Audi 21-latek uderzył w tył jadącej przed nim Hondy. Po tym kolejno zderzyły się trzy jadące przed nim auta. Uszkodzeniu uległ również jadący z przeciwka Peugeot, na który spadły elementy uszkodzonych pojazdów. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły dwie osoby. Na szczęście ich obrażenia nie okazały się groźne, a całość zdarzenia zakwalifikowane zostało jako kolizja. Apelujemy o rozwagę na drodze!

    Do zdarzenia doszło wczoraj rano w miejscowości Cicibór Duży, na drodze wojewódzkiej W-811. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi, nie zachował bezpiecznej odległości od hamującej przed nim Hondy, uderzając w tył poprzedzającego go auta. Za kierownicą audi siedział 21-letni mieszkaniec gm. Janów Podlaski. Drugim pojazdem kierowała 36-letnia mieszkanka gm. Rokitno. W wyniku tego zdarzenia auto 36-latki uderzyło w znajdującego się przed nią Seata, a ten następnie w poprzedzającego go Fiata. Seatem kierowała 32-letna mieszkanka Janowa Podlaskiego, natomiast za kierownicą Fiata siedział 25-letni mieszkaniec gminy Konstantynów.

   Dodatkowo elementy karoserii uszkodzonych pojazdów uderzyły w jadący z przeciwka samochód marki Peugeot uszkadzając go. Jak ustalili mundurowi wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. W wyniku zdarzenia do szpitala przewiezione zostały dwie osoby, na szczęście ich obrażenia nie okazały się groźne, a całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

   Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że kierowanie pojazdem to odpowiedzialność zarówno za siebie, pasażerów jak i za innych uczestników ruchu drogowego.

 

Źródło: POLICJA

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.