AZS AWF Biała Podlaska - OKPR Warmia Energa Olsztyn

Już tylko punkt straty do lidera w Lidze Centralnej

Podzielcie się informacją

Piłkarze ręczni AZS AWF Biała Podlaska nie byliby sobą gdyby nie zaserwowali kibicom sporej dawki emocji.  Po pierwszym kwadransie gry z OKPR Warmia Energa Olsztyn, zanosiło się na kolejną, niemiłą niespodziankę …

Mecz szczypiornistów AZS AWF Biała Podlaska z OKPR Warmia Energa Olsztyn dostarczył, jak zwykle, sporej dawki emocji i jak zawsze były to emocje przyprawiające o palpitacje serca 😉

Po 18. minutach pierwszej połowy był już 3:9 dla gości. Zanosiło się na porażkę i to w kiepskim stylu. Na szczęście do gry wszedł „pierwszy garnitur” bialskiej drużyny, co pozwoliło na ustabilizowanie gry i systematyczne odrabianie strat. Pomimo tego pierwszą połową zakończyliśmy dwubramkową stratą.

W drugiej odsłonie AZS przystąpił do odrabiania bramek. Goście z Olsztyna postawili twarde warunki gry. Nasi zawodnicy kilkukrotnie leżeli „na deskach”. Pomimo tego udało się dowieźć wypracowane prowadzenie do końca meczu.

Dzięki zwycięstwo nad OKPR Warmia Energa Olsztyn, AZS ma już tylko punkt starty do lidera a to dzięki temu, że Ostrovia Ostrów Wlkp. zremisowała zwycięsko w meczu wyjazdowym z Autoinwest Żukowo.

Kolejny, bardzo ważny, mecz piłkarze ręczni  AZS AWF Biała Podlaska grają 04 grudnia na wyjeździe z KPR Legionowo.

Na Marusarza zobaczymy się 11 grudnia w meczu z MKS Nielba Wągrowiec.
AZS AWF Biała Podlaska – OKPR Warmia Energa Olsztyn: 28:25 ( 10: 12).