policja biała podlaska

Już był w drzwiach ale spotkał policjantów

Podzielcie się informacją

41-latek z Międzyrzeca Podlaskiego wpadł w poniedziałek (14.02) na gorącym uczynku kradzieży. Wychodzącego ze sklepu mężczyznę zauważyli bialscy mundurowi, wezwani na interwencję dotyczącą innego zdarzenia. Uwagę funkcjonariuszy zwrócił fakt, że 41-latek wychodził ze sklepu drzwiami przeznaczonymi dla klientów wchodzących do budynku. Zauważyli też butelkę ze skradzionym alkoholem.

Około godziny 17.00 policjanci bialskiej prewencji zostali wezwani na interwencję do jednego z bialskich marketów. W drzwiach przeznaczonych dla klientów wchodzących do sklepu spotkali mężczyznę, który usiłował w ten właśnie sposób opuścić budynek. Dodatkowo jeden z mundurowych zauważył butelkę z alkoholem trzymaną przez mężczyznę. Z uwagi na podejrzenie, ze pochodzi ona z kradzieży funkcjonariusze postanowili to sprawdzić.

Ustalili też personalia mężczyzny. Okazało się, że jest to 41-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Mundurowi szybko potwierdzili też swoje przypuszczenia. „Amator cudzego mienia”  nie zapłacił za towar, który miał ze sobą, dlatego postanowił opuścić sklep wychodząc drzwiami przeznaczonymi dla klientów wchodzących do budynku. Nie spodziewał się jednak, że spotka w nich… policjantów.

Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem karnym. Musiał również pozostawić w sklepie wybrany przez siebie trunek.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.