Jechał bez tablicy rejestracyjnej wpadł z marihuaną
Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Jechał bez tablicy rejestracyjnej wpadł z marihuaną

Za posiadanie środków odurzających odpowie 27-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej. W jego samochodzie mundurowi ujawnili woreczek z marihuaną. Policjanci zwrócili uwagę na auto 27-latka, gdyż ten nie posiadał tablicy rejestracyjnej. Mężczyzna usłyszał już zarzut.

W czwartek (15.08) po południu na ul. Północnej w Białej Podlaskiej policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki VW Sharan. Powodem kontroli był fakt, że auto nie posiadało tablicy rejestracyjnej. Za kierownicą VW-na siedział 27-letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo, a w aucie czuć było zapach marihuany. Mundurowi postanowili sprawdzić  zarówno auto jak też 27-latka.
W schowku samochodu funkcjonariusza ujawnili młynek metalowy, a w nim susz roślinny. Ujawnili też inne akcesoria. Wszystkie przedmioty zostały zabezpieczone, a mężczyzna zatrzymany do wyjaśnienia. Wstępne badanie potwierdziło, że zabezpieczony susz to marihuana.
Jeszcze tego samego dnia 27-latek usłyszał zarzut. Odpowiadał będzie za posiadanie środków odurzających. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Przestępstwo to zagrożone jest kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Jechał bez tablicy rejestracyjnej wpadł z marihuaną
Źródło: POLICJA
Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.