Jazdę z promilami zakończył na ogrodzeniu i drzewie

Jazdę z promilami zakończył na ogrodzeniu i drzewie

Idźcie i siejcie ;)

Blisko półtora promila alkoholu miał w wydychanym powietrzu 43-letni mieszkaniec gminy Terespola, który niedzielną, poranną przejażdżkę w Małaszewiczach zakończył na przydrożnym ogrodzeniu i drzewie. Kierowca z obrażeniami ciała trafił do szpitala, okoliczności zdarzenia ustalają policjanci.

W niedzielny poranek (05.04) około godz. 8.20 dyżurny Komisariatu Policji w Terespolu otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego marki Audi. Do zdarzenia doszło na ul. Polnej w miejscowości Małaszewicze. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji. Funkcjonariusze ustalili wstępnie, że kierujący audi, 43-letni mieszkaniec gminy Terespol, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Po tym auto uderzyło w drzewo i  ogrodzenie. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala.

Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości potwierdziło, że 43-latek jest nietrzeźwy. Urządzenie wykazało ponad 1,4 promila alkoholu w organizmie.  Od mężczyzny zabezpieczona została również krew do badań.

Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 2 oraz wysoką grzywnę.

Apelujemy rozwagę na drodze przypominając, że za kierownicę pojazdu powinniśmy wsiadać trzeźwym i wypoczętym. Nietrzeźwi kierowcy stanowią śmiertelne zagrożenie dla wszystkich użytkowników dróg.

Jazdę z promilami zakończył na ogrodzeniu i drzewie
Uszkodzone audi po wjechaniu na ogrodzenie i drzewo. Małaszewicze.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.