jarmark michałowy 2018
Kultura Z Białej Podlaskiej Zaproszenia

Jarmark Michałowy 2018

Zapraszamy na kolejną edycję Jarmarku Michałowego. W tym roku miejska impreza odbędzie się w dniach 28 i 29 września. Organizatorzy przygotowali cykl występów na ludową nutę oraz kiermasz.

W godzinach 10-16 podczas Jarmarku Michałowego odbędzie się kiermasz tradycyjnych produktów, rękodzieła, sztuki ludowej oraz szereg występów kapel i zespołów ludowych. W pierwszym dniu Jarmarku Michałowego zaprezentują się “Sokotuchy” oraz “Barwinek”, Kapela Zdzisława Marczuka z Zakalinek, Aleksander Simoniuk – harmonista z Białorusi, Kapela Ludowa „Podlasiacy” i Zespół Pieśni i Tańca „Podlasiacy” BCK w Białej Podlaskiej.

Drugi dzień – również w godzinach 10-16 – Jarmarku Michałowego należał będzie do kapel podwórkowych, wystąpią: “Klawa Ferajna” z Białej Podlaskiej, “Fakiry” z Piotrkowa Trybunalskiego, Rawskie Retro z Ukrainy oraz ponownie Aleksander Simoniuk.

W drugim dniu Jarmarku Michałowego odbędzie się także “Potańcówka Miejska”, która rozpocznie się o 18, a przygrywać będą “Fakiry”z Piotrkowa Trybunalskiego i Rawskie Retro.

W tym roku na Jarmarku Michałowym pojawiła się nowość  –  „Strefa na zdrowie”, gdzie będzie można odbyć bezpłatne badania i konsultacje kardiologiczne, endokrynologiczne, pulmonologiczne i okulistyczne, strefa funkcjonować będzie od godziny 10 do 18.

Zapraszamy także obejrzenia fotorelacji z ubiegłorocznego Jarmarku Michałowego 2017.

« 1 z 3 »

Jarmark Michałowy 2018

Jarmark Michałowy 2018

reklama bialskie forum
Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.