Iza szósta na ASICS Austrian Women’s Run w Wiedniu

Iza szósta na ASICS Austrian Women’s Run w Wiedniu

Podzielcie się informacją

22 maja w stolicy Austrii, Wiedniu odbyła się 34. edycja największego w Europie biegu dla kobiet – ASICS Austrian Women’s Run. Na starcie stanęło 18 tysięcy biegaczek. Panie rywalizowały na dystansie 5 km. Zawodniczki z Kenii w całości zapełniły podium biegu. Najlepsza z nich okazała się Vicoty Chepengeno, z wynikiem 15:02.

Na 2. miejscu uplasowała się ubiegłoroczna zwyciężczyni, Gladys Chepkurui (15:05), a na trzecim, Miriam Chebet (15:26). W czołowej dziesiątce znalazły się również reprezentantki Polski. Izabela Paszkiewicz uplasowała się na 6. pozycji z wynikiem 15:56, a Aleksandra Brzezińska była 8. Z wynikiem: 16:05.

„Start można uznać za udany. Jechałam bezpośrednio po ciężkim obozie ze Szklarskiej Porębie. Podróż trwała 17 godzin i tylko 6 godzin snu. Trzeba było wstać już o 6  godzinie bo start o godz. 9 rano. Generalnie nie czułam luzu podczas biegu ale był to tylko taki przerywnik i szczerze mówiąc jestem bardziej zadowolona tym, że fajnie przepracowałam zgrupowanie. Wierzę, że za dwa, trzy tygodnie forma dopiero będzie i uda się coś fajnego jeszcze pobiec”- powiedziała Iza po biegu. I tego szczerze jej życzymy!

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia sport Terespol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.