Aktualności z powiatu Biała Podlaska Kultura

Integracyjne Noworoczne Kolędowanie w Kozuli

Dużo serca i zaangażowania włożyli pensjonariusze, ich rodziny oraz pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Kozuli, którzy przygotowali przedsięwzięcie pn. Integracyjne Noworoczne Kolędowanie.

Spotkanie to zorganizował Zarząd Stowarzyszenia Wsparcia Społecznego „Stokrotka” oraz Wspólnota Domu Pomocy Społecznej w Kozuli w celu integracji rodzin mieszkańców z całą społecznościąDomu przy udziale władz samorządowych. Oczywiście na tym wspólnym kolędowaniu i zapoznaniu się z twórczością mieszkańców DPS nie mogło zabraknąć władz powiatu bialskiego, które reprezentowali starosta bialski Mariusz Filipiuk oraz przewodniczący Rady Powiatu w Białej Podlaskiej Mariusz Kiczyński.

Wydarzenie rozpoczęło się mszą świętą, a następnie obecni mogli obejrzeć Jasełka. W przedstawienie to zaangażowali się mieszkańcy i pracownicy Domu Pomocy Społecznej, którzy mogli pochwalić się zebranym swoimi aktorskimi i wokalnymi umiejętnościami. Potem klimat bożonarodzeniowy udzielił się wszystkim, bo włączyli się oni do kolędowania.

Starosta bialski Mariusz Filipiuk w swym wystąpieniu wyraził uznanie dla pracy jednostki organizacyjnej powiatu bialskiego z Kozuli i talentów jego pensjonariuszy.

Całość spotkania prowadziła Krystyna Czyżewska – dyrektor DPS w Kozuli.

Źródło: http://www.powiatbialski.eu

Polub nas i obserwuj:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.