II liga piłkarzy ręcznych: UKS Olimpia Biała Podlaska - TS Siemiatycze
Fotorelacja Sport Z Białej Podlaskiej

II liga piłkarzy ręcznych: UKS Olimpia Biała Podlaska – TS Siemiatycze

Po dużej dawce emocji, Olimpia dopisuje kolejne punkty za zwycięstwo nad TS Siemiatycze.

W sobotę (16.03) w meczu II ligi piłkarzy ręcznych, UKS Olimpia Biała Podlaska podejmowała TS Siemiatycze. O ile pierwsza połowa przebiegała pod pełną kontrolą Olimpii (20:16). To druga połowa mogła podnieść ciśnienie co wrażliwszym kibicom. Goście przystępują do ataku i odrabiają straty, na 10 minut przed końcem meczu wychodzą nawet na prowadzenie. Jednak Olimpia budzi się w końcówce, pomimo młodego wieku to już stare boiskowe wygi, opanowują sytuację i kończą mecz zwycięstwem 31:29.

Tabela: II liga Mężczyzn gr. III P