II liga piłkarzy ręcznych: UKS OLIMPIA Biała Podlaska - KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Fotorelacja piłka ręczna Z Białej Podlaskiej

II liga piłkarzy ręcznych: UKS OLIMPIA Biała Podlaska – KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka

Drugi mecz Olimpii w II lidze piłkarzy ręcznych i druga wygrana. UKS OLIMPIA Biała Podlaska po zaciętym i emocjonującym do ostatniej chwili meczu pokonuje na własnym parkiecie KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka.

Mecz od początku toczył się w gorącej atmosferze. Bramka za bramkę, przy czym goście kilka razy wychodzą na prowadzenie. W ostatnich 10 minutach 1. połowy, Olimpii udaje się wyjść na prowadzenie i wypracować dwu bramkową przewagę. Druga połowa to kontynuacja gry z pierwszej, gdzie dominuje nieskuteczność rzutowa lub bardzo dobra gra bramkarzy, co kto woli. Zawodnikom Olimpii udaje się przełamać ten impas i wypracować 5-bramkową przewagę.  Jednak zawodnicy myślami zdają się być już gdzie indziej. Zdobyta przewaga szybko topnieje. Na 2 minuty przed końcową syreną goście doprowadzają do remisu a w oczy zaczyna zaglądać widmo porażki. Zdecydowana postawa Jakuba Tarasiuka w ataku pozwala wyjść na prowadzenie a goście marnują okazję na remis. Rzucają bramkę już podczas syreny. Końcowy wynik 28:27 (14:12).