policja biała podlaska

Ich łupem padał markowy alkohol

Podzielcie się informacją

Za kradzież sklepową odpowiedzą dwaj mężczyźni w wieku 35 i 51 lat. Do zdarzenia doszło pod koniec czerwca na terenie gminy Biała Podlaska, a „łupem amatorów cudzego mienia” padł między innymi markowy alkohol. Sprawcy kilkukrotnie wracali do sklepu po interesujące ich produkty. Zgodnie z kodeksem karnym za popełnione przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Bialscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu ustalili personalia mężczyzn podejrzanych o kradzież sklepową do jakiej doszło pod koniec czerwca bieżącego roku na terenie gminy Biała Podlaska. Łupem sprawców padł markowy alkohol oraz produkty spożywcze. Zdarzenia wcześniej nie zgłoszono na Policję. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze potwierdzili posiadane informacje odzyskali też część skradzionych przedmiotów. Wartość strat oszacowano przez pokrzywdzonego na kwotę niemal 900 złotych. Z ustaleń policjantów  wynikało, że tego dnia sprawcy kilkukrotnie wchodzili do sklepu wybierając interesujący ich towar.

O dokonanie kradzieży podejrzani są dwaj mieszkańcy gminy Zalesie w wieku 35 i 51 lat. Mężczyźni zatrzymani zostali do wyjaśnienia w „policyjnym areszcie”. Wczoraj usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.