Groził sąsiadce siekierą
Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Groził sąsiadce siekierą

Za kierowanie gróźb karalnych odpowie 36-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna podejrzany jest o to, że groził swojej sąsiadce pozbawieniem życia, trzymając w rękach siekierę. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Wobec 36-latka zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji i zakazu zbliżania do pokrzywdzonej. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę na terenie Białej Podlaskiej. Około południa dyżurny bialskiej komendy powiadomiony został przez mieszkankę miasta, że jej sąsiad słucha muzyki zbyt głośno. To właśnie przeszkadzało zgłaszającej. Po przeprowadzonej interwencji funkcjonariusze otrzymali z tego samego adresu kolejne zgłoszenie.

Tym razem zgłaszająca oświadczyła, że sąsiad groził jej pozbawieniem życia. W czasie całego zdarzenia trzymał w rękach siekierę.

Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji. Funkcjonariusze zatrzymali 36-latka, który w chwili zdarzenia znajdował się pod wpływem alkoholu. Zabezpieczyli też porzuconą pod domem siekierę.

W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami 36-latek przyznał, że powodem zdenerwowania był fakt, że zgłaszająca przyszła do ich mieszkania. Podczas sprzeczki wylała na głowę jego partnerki śledzie z  olejem. On natomiast w zamian „chciał tylko nastraszyć” zgłaszającą.

Wczoraj  mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Prokurator przychylił się do wniosku bialskiej komendy i zastosował wobec 36-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji jak też zakazu zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Czyn ten zagrożony jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.