Groził pracownikom klubu
Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Groził pracownikom klubu

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 51-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna podejrzany jest o kierowanie gróźb karalnych wobec pracowników jednego z bialskich lokali. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przestępstwo to zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

    Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek na terenie jednego z bialskich lokali. Przed południem policjanci zostali powiadomieni, że jeden z klientów grozi personelowi klubu pozbawieniem życia. Na miejsce natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze. Policjanci potwierdzili zgłoszenie oraz zatrzymali awanturnika. Okazało się, że jest to 51-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej.

   Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy. W trakcie prowadzonych czynności policjanci potwierdzili, że jest to kolejne zdarzenia z udziałem mężczyzny. Kilka dni wcześniej 51-latek był w tym samym lokalu. Wówczas również groził pracownikom. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

   Wczoraj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec 51-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przestępstwo to zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Groził pracownikom klubu

Źródło: POLICJA

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.