grożąc nożem zażądali od nastolatków papierosów

Grożąc nożem zażądali od nastolatków papierosów

Idźcie i siejcie ;)

Najsurowszy środek zapobiegawczy zastosowany został wobec 32 latka oraz jego o rok starszego kompana. Mężczyźni podejrzani są o dokonanie rozboju na grupie młodzieży. Do zdarzenia doszło na terenie Międzyrzeca Podlaskiego, gdzie sprawcy grożąc nożem zażądali od nastolatków papierosów. Gdy ich nie dostali zadowolili się posiadaną przez pokrzywdzonych gotówką. Za popełniony czyn może im grozić kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie na terenie Międzyrzeca Podlaskiego. Grupa sześciorga nastolatków „zaczepiona” została przez dwóch nieznanych im mężczyzn. Sprawcy grożąc nożem zażądali od nastolatków papierosów. W obawie o swoje zdrowie młodzi ludzie nie mając papierosów oddali posiadane pieniądze. Była to kwota 9 złotych.

Gdy po około 1,5 godziny nastolatkowie ponownie zauważyli sprawców postanowili całą sprawę zgłosić organom ścigania. Mundurowi szybko ustalili miejsce, gdzie przebywają agresorzy oraz zatrzymali obydwu mężczyzn. Okazało się, że jest to 32 oraz 33-letni mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski. Trafili oni do „policyjnego aresztu”.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Odpowiadać będą za przestępstwo rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Wczoraj Sąd Rejonowy z Radzyniu Podlaskim zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za popełniony czyn może im grozić kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Międzyrzec Podlaski
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Międzyrzec Podlaski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.