Grali w eisstocka na Mistrzostwach Europy
Fotorelacja Sport Terespol

W dniach 27 lutego – 02 marca w niemieckim Peiting odbywało się Mistrzostwa Europy w Eisstocka, których pod wodzą Andrzeja Korbala wystartowały dwie drużyny.

Drużyna do lat 16: Arek Jaszczyk, Cezary Zaorski, Jan Danieluk i Karol Dmitruk. Był to pierwszy start tej drużyny w zawodach i od razu takiej rangi! W grze drużynowej chłopcy zajęli czwarte miejsce. Do finału w grze indywidualnej na celność zakwalifikował się Arek Jaszczyk. Po pierwszej rundzie zajmował wysokie, siódme miejsce. Ostatecznie zawody ukończył na 12 miejscu.

Drużyna do lat 19 w składzie: Kazimierz Saczewko, Karol Bieńkowski, Jakub Tymon i Piotr Wiśniewski w grze drużynowej na celność zajęła 5 miejsce. Wyjazd był atrakcyjny pod każdym względem. Młodzież bardzo zadowolona. Przy okazji zawodnicy zwiedzili stadion piłkarski Bayernu Monachium.