BLSP odrabia ligowe zaległości

Grała BLSP – podsumowanie 7. kolejki

Idźcie i siejcie ;)

Za nami kolejna sesja rozgrywek Bialskiej Ligi Szóstek Piłkarskich.

I liga

W 7. kolejce I ligi BLSP rozegrano wszystkie, 6 meczów, w których strzelono 62 bramek. Kolejka remisów, bowiem padły aż 3.

7. kolejka I ligi BLSP

Kolejka nie przyniosła ekscytujących rozstrzygnięć. Drużyny zajmujące po 6. kolejce trzy pierwsze miejsca zremisowały swoje mecze. Dzięki temu a także dzięki wysokiemu zwycięstwu nad Trójką na trzecie miejsce wskoczyła drużyna Mario Presto spychając centrumsas.pl na 4 lokatę. Także mecz „na szczycie” nie przyniósł rozstrzygnięci i nie dał jednoznacznej odpowiedzi na pytanie kto będzie liderem jesieni? W meczu Bialtrans vs Nissan Team padło bowiem remis 3:3.

Tabela I ligi BLSP

W klasyfikacji strzelców I ligi bez zmian, prowadzi Szpański Marcin z PRD S.A. z dorobkiem 23 bramek.

 

II Liga

W II lidze BLSP rozegrano wszystkie pięć meczów w których strzelono 48 bramek i wszystkie zostały rozstrzygnięte zwycięstwami. Pauzowała drużyna Oldboy Mario Presto.

7. kolejka II ligi BLSP

Także i w drugiej II lidze 7. kolejka nie przyniosła jeszcze zdecydowanych rozstrzygnięć co do fotela lidera. Wszystkie drużyny pretendujące do tytułu wygrały swoje mecze.

Tabela II ligi BLSP

W klasyfikacji strzelców II ligi prowadzi Kozłowski Eryk z KS Styrzyniec z dorobkiem 14 bramek, towarzyszy mu z takim samym dorobkiem Machoń Patryk z Geotis.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.