Grała BLSP - podsumowanie 22. kolejki

Grała BLSP – podsumowanie 22. kolejki

Idźcie i siejcie ;)

I już jest wszystko jasne: mistrzem sezonu 2018/2019 został TOP MAR. Możliwość awansu do I ligi uzyskują KS ZK MODRZEW oraz OLDBOY MARIO PRESTO.

We wspaniałym stylu przypieczętował swoje zwycięstwo w Bialskiej Lidze Szóstek Piłkarskich zespół Top Mar, który pokonał KS Dąbrowica 36:9. Warte zaznaczenia jest, że jeden z zawodników strzelił 34 bramki i obecnie znajduje się na czele klasyfikacji strzelców. Istnieje co prawda możliwość detronizacji jednak bardziej teoretyczna aniżeli realna. Sprawą otwartą nadal jest kwestia wicemistrzostwa. Mario Presto walczące do tej pory o tytuł mistrzowski, przegrywa niespodziewanie? z centrumsas.pl. Gratki za postawę fair play dla centrumsas.pl bowiem grają do końca nie odpuszczając – mają pewną 4 lokatę w tabeli bez względu na wyniki meczów. Dla Mario Presto zapewne mniej przyjemnie 😉 i pozostaje im rywalizacja o drugą pozycję.

Dzieje się także w dole tabeli. Póki co pewny spadek ma IP Logistic. Walka trwa o drugiej miejsce spadkowe. Dzięki ostatniej wygranej pozostanie w I lidze zagwarantowała sobie Trójka, natomiast spadkiem zagrożone są KS Dąbrowica, Max Orlik Rossosz i Sielczyk. Przy czym Sielczyk i Dąbrowica w Extra Kolejce zagrają pomiędzy sobą a Max ma do rozegrania jeszcze dwa mecze.

II liga.

W drugiej już wszystko się jedno miejsce pewne do awansu zajęty było od dawna. Do wyjaśnienia pozostała sprawa drugiego miejsca. Wyjaśniło się w ostatniej regularnej kolejce. Wicemistrzem a zarazem możliwość awansu uzyskała drużyna Oldboy Mario Presto. Oczywiście z pierwszego miejsca awansuje KS ZK Modrzew.

W 22. kolejce padło 61 bramek. Pauzowała drużyna Unidom. W klasyfikacji strzelców prowadzi Litwiniuk Łukasz (KS ZK Modrzew) z dorobkiem 56 bramek.

Wyniki 22. kolejki II ligi BLSP
17 czerwca 2019 Czarni vs Sielczyk 2 2 – 14
17 czerwca 2019 Wola Pasze vs KS ZK Modrzew 5 – 13
17 czerwca 2019 Oldboy Mario Presto vs Ognioodporni 3 – 3
18 czerwca 2019 Shipcenter vs GLKS Rokitno 8 – 10
18 czerwca 2019 Geotis vs KS Styrzyniec 0 – 3
Tabela II liga
Zapraszamy na extra kolejkę Bialskiej Ligi Szóstek Piłkarskich, szczegóły w terminarzach:

 

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.