BLSP odrabia ligowe zaległości

Grała BLSP – podsumowanie 18. kolejki

Podzielcie się informacją

W tej kolejce rozgrywek I ligi BLSP nie będzie sensacji. Wszyscy faworyci wygrywali w swoich meczach. Ponadto lider Top Mar miał dodatkowo ułatwioną zdobycz punktową. W meczu z Trójka odgwizdany został walkower techniczny: drużyna Trójki rozpoczęła mecz 4 zawodnikami, kontuzja jednego z nich i nie możność kontynuowania gry spowodowała taką decyzję sędziego.

Roszad w tabeli w zasadzie nie było: Sielczyk wskoczył na 8. lokatę spychając Trójkę i Max Orlik Rossosz.

 

II liga.

Trochę więcej emocji było za to w II lidze. Zacznijmy od lidera. KS ZK Modrzew różnicą 32 bramek pokonuje KS Styrzyniec. Wynik zacny. Cenne punkty tracą drużyny Unidom i Ognioodporni. W pojedynku obu drużyn pada remis, Unidom traci już 3 punkty do drugiej miejsca, Ognioodporni stracili szansę na minimalne oderwanie się od dołu tabeli. Zacięta rywalizacja także w środku tabeli o czym świadczą minimalne różnice w końcowych wynikach meczów. Wola Pasze pokonuje Sielczyk 2, a GLKS Rokitno Czarnych. Także i w drugiej lidze nie ma większych roszad w tabeli, jedynie Shipcenter zamieniło się miejscem z Czarnymi.

 

W 18. kolejce padło 71 bramek. Pauzowała drużyna Oldboy Mario Presto. W klasyfikacji strzelców prowadzi Litwiniuk Łukasz (KS ZK Modrzew) z dorobkiem 54 bramek.

Wyniki 18. kolejki II ligi BLSP
Tabela II liga
Zapraszamy na 19. kolejkę Bialskiej Ligi Szóstek Piłkarskich, szczegóły w terminarzach:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.