BLSP odrabia ligowe zaległości
Sport

Grała BLSP – podsumowanie 15. kolejki

W I lidze z uwagi na majówkę rozegrano tylko poniedziałkowe i wtorkowe mecze, pozostała część kolejki została przeniesiona na czerwiec.  Kolejka bez szczególnych zwrotów akcji. Liderzy  Nissan Team i Top Mar, nadal “łeb w łeb”, wygrywają swoje mecze odpowiednio z PRD S.A. i Mario Presto. Przy czym Top Mar odniósł dość ważne zwycięstwo bowiem Mario Presto po 14. kolejce zajmowało miejsce na pudle i bezpośrednio zagrażało czołówce. Okazję wykorzystuje centrumsas.pl, które po dotkliwej porażce z Sielczykiem, aby zachować kontakt z liderami musiało zdecydowanie poprawić grę, wygrywa z IP Logistic i wskakuje na 3. miejsce w tabeli. Swoją dobrą formę udowodniła drużyna K-P Liderzy, która w ubiegłym tygodniu pokonała Bialtrans, ten tydzień przyniósł bardzo zdecydowane zwycięstwo nad Trójka.

II liga.

Druga liga rozegrała wszystkie mecze.

Swoja zdecydowaną dominację udowodniła drużyna KS ZK Modrzew, która bardzo wysoko pokonuje zajmujące trzecie miejsce Unidom. Również i tutaj natura nie lubi próżni, porażkę Unidomu wykorzystuje Oldboy Mario Presto, które dzięki wygranej nad Shipcenter wskakuje na pudło. Roszady także w dolnych partiach tabeli. Sielczyk 2 idące śladem pierwszej drużyny, wygrywa kolejny mecz. Tym razem pokonuje KS Styrzyniec i z ostatniego miejsca wskakują od razu na 8. pozycję. Nie wiedzie się Ognioodporni, wiosna póki co bez zwycięstwa. W tej kolejce ulegają drużynie Czarnych. Szansę na zdobycie 3 punktów wykorzystało za to GLKS Rokitno, które dzięki wygranej nad Wola Pasze nie pozwala się zdegradować. Wola Pasze niestety, spada na ostatnią lokatę.

W 15. kolejce padło 61 bramek. Pauzowała drużyna Geotis. W klasyfikacji strzelców prowadzi Machoń Patryk (Geotis) z dorobkiem 37 bramek.

Wyniki 15. kolejki II ligi BLSP
Tabela II liga
Zapraszamy na 16. kolejkę Bialskiej Ligi Szóstek Piłkarskich, szczegóły w terminarzach:
Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.