Graffiti ma się Dobrze - relacja

Graffiti ma się Dobrze – relacja

Idźcie i siejcie ;)

W ubiegły weekend (08-09.08.2020) odbyła się w naszym mieście jedna z największych imprez malowania graffiti w kraju pod nazwą ,,Graffiti ma się Dobrze”. Na szósty z kolei ,,jam session”, który okazał się jak do tej pory największy, przybyło 30 artystów (writerów) z całego kraju: Białej Podlaskiej, Siemiatycz, Grodziska Mazowieckiego, Mińska Maz., Siedlec, Warszawy, Białegostoku, Kielc, Poznania oraz Gdańska. Pojawiły się nawet dwie dziewczyny!

Każdy graficiarz mając do dyspozycji określone wcześniej kolory sprayów stworzył swój własny oryginalny obraz/podpis (tag). Jedni uczestnicy malowali same litery, inni dodawali np. zmodulowane postacie.

Organizatorzy składają podziękowanie: władzom miasta z burmistrzem Jackiem Danielukiem na czele za wyrażenie zgody na pomalowanie ścian hali sportowej MOK od strony północnej i zachodniej oraz sfinansowanie zakupu farb i wyżywienia, dyrekcji MOK za udostępnienie ścian i pokoi hotelowych a PGKiM za użyczenie rusztowań.

Całą impreza odbywała się w rytmie muzyki hip hop i zakończyła się bardzo pomyślnie. Pomimo upału wszyscy zdążyli dokończyć swoje prace, które można już śmiało podziwiać i analizować.

MOK Terespol

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Terespol

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.