Gra BLSP – 6. kolejka – podsumowanie

Za nami kolejna sesja rozgrywek Bialskiej Ligi Szóstek Piłkarskich.

I liga

W 6. kolejce I ligi BLSP rozegrano 5 meczów, w których strzelono 59 bramek. Padł jeden remis. Mecz K-P Liderzy vs PRD S.A. został przełożony.

6. kolejka I ligi BLSP

Kolejka nie przyniosła większych niespodzianek. Chociaż do takowych można by zaliczyć remis lidera Nissan Team z TopMarem. Dzięki temu „czub” tabeli nieco się wypłaszczył a co za tym idzie będą większe emocje w walce o fotel lidera jesieni. Przypomnijmy w 7. kolejce czeka nas szlagier Nissan Team z Bialtrans mecz lidera z wiceliderem, mecz który być może zdecyduje, kto w tej rudzie będzie wiódł prym. Na trzecim miejscu – podobnie jak przed tygodniem – centrumsas.pl.

Dół tabeli dumnie z 3 punktami otwiera Sielczyk. Jednak i tutaj pozycja „lidera” jest niepewna. Bowiem 3 drużyny mają w swym dorobku 4 punkty, także roszady w tych partiach tabeli są zapewne nieuniknione.

Tabela I ligi BLSP

W klasyfikacji strzelców I ligi bez zmian, prowadzi Szpański Marcin z PRD S.A. z dorobkiem 19 bramek.

 

II Liga

W II lidze BLSP rozegrano wszystkie pięć meczów w których strzelono 58 bramek. Podobnie jak i w I lidze, padł jeden remis. Pauzowała drużyna GLKS Rokitno.

6. kolejka II ligi BLSP

Po remisie Unidomu pozycja lidera stała się jeszcze bardziej niepewna. Nie dość, że przewaga zmalała do 1 punktu, to druga drużyna Geotis ma rozegrane o 2!!! mecze mniej, to także drużyny zajmujące 3 i 4 miejsce też tracą jedno oczko ale mają rozegrane tylko o jeden mecz mniej. Tak więc i w II lidze zapowiada się emocjonująca walka o fotel lidera.

(W tej kolejce sporo jest analogii 😉 ) Tutaj tabelę od dołu otwiera podobnie jak i w I lidze, drużyna Sielczyk 2, z tymże tutaj 4 drużyny mają dorobek 3 „oczek”. Temat „lidera” zatem także otwarty.

Tabela II ligi BLSP

W klasyfikacji strzelców II ligi prowadzi Kozłowski Eryk KS Styrzyniec z dorobkiem 14 bramek.

Więcej  informacji na oficjalnej stronie internetowej Bialskiej Ligi Szóstek Piłkarskich.

Polub nas i obserwuj:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial