Funkcjonariusze zabezpieczyli alkohol oraz papierosy bez akcyzy
Kronika służb Z Białej Podlaskiej

Funkcjonariusze zabezpieczyli alkohol oraz papierosy bez akcyzy

Funkcjonariusze zabezpieczyli alkohol oraz papierosy bez akcyzy. Bialscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego zabezpieczyli alkohol niewiadomego pochodzenia oraz papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Nielegalny towar znajdował się w miejscu zamieszkania 65-latka z Białej Podlaskiej. Mężczyzna już usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kodeksu karno-skarbowego czyn ten zagrożony jest karą grzywny.

Wczoraj (06.02) policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Białej Podlaskiej weszli na teren posesji, użytkowanej przez 65-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Z posiadanych informacji wynikało, że mężczyzna posiadać i sprzedawać może alkohol niewiadomego pochodzenia. Funkcjonariusze zabezpieczyli alkohol oraz papierosy bez akcyzy.

Informacje funkcjonariuszy potwierdziły się. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych zajmowanych przez 65-latka ujawnili 23-litry takiego alkoholu oraz ponad 100 paczek papierosów różnych marek, bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Nielegalny towar został zabezpieczony. 65-latek usłyszał zarzuty i przyznał się do winy oraz dobrowolnie poddał karze. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kodeksu karno-skarbowego czyn ten zagrożony jest karą grzywny.

 

Źródło materiał i foto: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.