Ferie w Łomazach

Ferie z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Gminną Biblioteką Publiczną w Łomazach

Idźcie i siejcie ;)

Instytucje, Gminny Ośrodek Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna w Łomazach zapewniły zajęcia dla dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych.

Pierwsze dwa dni ferii upłynęły twórczo na warsztatach plastycznych gdzie uczestnicy wykonywali ozdobne misy i miseczki z masy papierowej oraz inicjały techniką quilligu. Kolejna dwa dni to atrakcje muzyczne. Gry i zabawy muzyczne łączyły się z doskonaleniem śpiewu. Dużo radości dostarczyła oparta na grach platforma KHOOT. Tydzień dopełnił wspólny wyjazd do Białej Podlaskiej na lodowisko.

Druga połowa ferii rozpoczęła się od spotkania z Teatrem Lalek IGRASZKA. Przedstawienie “Magiczny miód”, a przede wszystkim kontakt z aktorami – Pawłem Kołodziejskim, Przemysławem Śmiechem – i ich lalkami zrobił na dzieciach ogromne wrażenie. Wtorek to wspólne układanie puzzli w Gminnej Bibliotece Publicznej pod profesjonalnym okiem Pani Iwony Kożuchowskiej – oligofrenopedagoga Zespołu Szkół w Łomazach. Była to również okazją do oderwania się od urządzeń informatycznych i spędzenia wspólnego czasu z przyjaciółmi. Miseczki, dzbanuszki a nawet serduszka z gliny. To wszystko można było wykonać podczas warsztatów garncarskich które odbyły się 8 lutego w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury.

Na zakończenie ferii duża grupa bo 55 osobowa jeszcze raz wyjechała na bialskie lodowisko.

« 1 z 2 »

 

Źródło: Gminny Ośrodek Kultury w Łomazach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.