Fatalny lewoskręt
Biała Podlaska Wypadki drogowe

Fatalny lewoskręt

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Styrzyniec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Mercedesem, skręcając w lewo zderzył się z jadącym z przeciwka motocyklem. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierujący jednośladem. Apelujemy o rozwagę na drodze!

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Styrzyniec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Mercedes, 46-letni mieszkaniec Świdnika, wykonując manewr skrętu w lewo doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwka motocyklem marki Suzuki. Mężczyzna, prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jednośladowi, którym kierował 24–letni mieszkaniec gminy Drelów.

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierujący jednośladem. W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę na drodze. Przypominamy, że nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu to obok przekraczania prędkości, jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Pamiętajmy, że wsiadając za kierownicę w swoich rękach życie i zdrowie własne, jak też innych uczestników ruchu drogowego!

Źródło: POLICJA

 

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.