Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XVII Festiwal Kultura bez Granic Kobylany 2022

25 czerwca @ 16:00 - 23:30

Bezpłatnie
XVII Festiwal Kultura bez Granic Kobylany 2022

Przed nami XVII edycja Festiwalu „Kultura bez Granic”, impreza plenerowa o charakterze regionalnym, która w tym roku odbędzie się 25 czerwca 2022r. na terenie rekreacyjnym przy kąpielisku w Kobylanach.

Gwiazdą wieczoru tegorocznej odsłony będzie jedyna i niepowtarzalna KAYAH!Na deskach sceny w Kobylanach zagra również grupa KOMODO – polska formacja producentów muzycznych i DJ-ów. Z tą grupą wystąpi brytyjski wokalista THOMAS SYKES. Nie zabraknie również muzyki pogranicza, muzyki biesiadnej i disco polo, a to dzięki PRYMAKOM, MIRAGE & YOKO. Na scenie z okazji 30-lecia Gminy Terespol zaprezentują się zespoły działające przy Gminnym Centrum Kultury w Kobylanach.
Dla najmłodszych zaśpiewa zespół KOSMOKWAKI. Festiwal poprowadzi KAMIL BALEJA.

Od lat „Kultura bez Granic”, jako jedno z największych przedsięwzięć wschodniej części naszego regionu cieszy się ogromną popularnością, nie tylko ze względu na swoją rangę, ale przede wszystkim dzięki różnorodności kulturowej, którą na scenie prezentują zespoły muzyczne, a poza nią artyści chałupnictwa. Na tegorocznym festiwalu nie zabraknie warsztatów sztuki czerpania papieru, kowalstwa i garncarstwa tradycyjnego. Swoje prace zaprezentują ponadto: malarze, rzeźbiarze, hafciarki, artyści szydełkowania, frywolitek czy bardziej nowoczesnego: filcowania.

W tym roku również obchodzimy Jubileusz XXX-lecia Gminy Terespol. W dniu
25 czerwca 2022r. oprócz święta muzyki zaplanowane są także oficjalne obchody naszej
„Małej Ojczyzny”, na które również serdecznie zapraszamy!

XVII Festiwal Kultura bez Granic Kobylany 2022

Szczegóły

Data:
25 czerwca
Godzina:
16:00 - 23:30
Koszt:
Bezpłatnie
Wydarzenie Tagi:

Organizator

GCK Kobylany
Zobacz stronę dla: Organizator

Miejsce wydarzenia

Kąpielisko w Kobylanach
Słoneczna 5
Kobylany, lubelskie 21-540 Poland
+ Google Map