E-teatr na piątek w BCK

Idźcie i siejcie ;)

Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej realizuje projekt e-TEATR NA PIĄTEK w ramach Programu Kultura w sieci. Wydarzenie sfinansowane jest ze środków Narodowego Centrum Kultury.

Kultura w sieci spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem, największym w historii programów dotacyjnych NCK, zgłoszono 5948 wniosków, a po dokonaniu oceny merytorycznej i formalnej wyłoniono 1182 zwycięskie projekty. Bialskie Centrum Kultury im. B.Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej otrzymało 53.000 zł. na realizację zadania.

Celem projektu jest podtrzymanie kontaktu z wydarzeniami kulturalnymi, pobudzenie wyobraźni i potrzeby obcowania ze sztuką poprzez różnorodne formy prezentacji cyklu edukacji teatralnej.

W ramach zadania do dnia 09.10.2020 co tydzień w piątek o godz. 18.00 prezentowane będą różnorodne formy wydarzeń kulturalnych w sieci, poprzez portale społecznościowe, strony internetowe, YouTube.

Zobaczymy między innymi wywiad z Jackiem Kawalcem – polskim aktorem teatralnym i filmowym, który współpracuje z wieloma teatrami. Lekcję w sieci z Andrzejem Knapem, wybitnym dyrygentem, wieloletnim dyrektorem teatrów muzycznych. W świat lalek teatralnych poprowadzi nas aktorka z Teatru H.Ch.Andersena z Lublina. Nie zabraknie także wirtualnej wycieczki po Teatrze Lalki i Aktora w Łomży oraz wiele innych atrakcyjnych wydarzeń kulturalnych. Na zakończenie obejrzymy spektakl “Magiczny sklep”.

Wszystkich Państwa zapraszamy do oglądania kolejnych odcinków projektu e-TEATR NA PIĄTEK w każdy piątek o godz. 18.00.

E-teatr na piątek w BCKBCK

Kultura Biała Podlaska – Bialskie Forum

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.