Dzielnicowy Roku województwa lubelskiego

Dzielnicowy Roku województwa lubelskiego

Idźcie i siejcie ;)

Dzielnicowy Roku województwa lubelskiego.  Dzielnicowym Roku województwa lubelskiego został st. asp. Radosław Macieszczuk z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, który w rywalizacji pokonał 39 dzielnicowych z garnizonu lubelskiego.

W tym roku do rywalizacji o miano Dzielnicowy Roku województwa lubelskiego stanęło 40 funkcjonariuszy z tutejszego garnizonu. w ramach zadań konkursowych kandydaci musieli napisać test wiedzy zawodowej składający się z 60 pytań na który mieli 60 minut. Drugim etapem była symulacja przyjęć interesantów. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała wiadomo odpowiednia komisja składająca się  z funkcjonariuszy Wydziału Prewencji KWP w Lublinie. Dodać należy, aby kronikarskim obowiązkom stało się zadość, że drugie miejsce zajął mł. asp. Grzegorz Jastrzębski z KPP w Parczewie a trzecie sierż. szt. Konrad Walkiewicz z KPP w Krasnymstawie. Najlepsi dzielnicowi otrzymali nagrody i Puchary Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie. Laureaci dwóch pierwszych miejsc wezmą udział w październikowym ogólnopolskim konkursie.

Cieszy fakt, że zwycięzcą okazał się funkcjonariusz bialskiej komendy, jednak trudno oprzeć się wrażeniu, że czegoś zabrakło w konkurencjach – oceny prawdziwych interesantów, chociaż z drugiej strony trudno oczekiwać aby “klienci” dzielnicowych, wystawili inną ocenę aniżeli laurkę 🙂

Na koniec w imieniu Redakcji gratuluję i życzę powodzenia na ogólnopolskich zawodach.

Dzielnicowy Roku województwa lubelskiego Dzielnicowy Roku województwa lubelskiego

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.