policja biała podlaska

Dźgnął znajomego nożem

Idźcie i siejcie ;)

Środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu zastosowano wobec 28-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna usiłował spowodować ciężki uszczerbek na zdrowiu swojego znajomego. 28-latek m.in. dźgnął pokrzywdzonego nożem powodując obrażenia. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Dyżurnego bialskiej komendy w piątkowe popołudnie powiadomiono o ugodzeniu nożem mężczyzny. Pod wskazany adres natychmiast skierowany został patrol policji. Na miejscu mundurowi zastali rannego, któremu udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej, do czasu przyjazdu załogi karetki pogotowia.

Choć początkowo pokrzywdzony zmieniał wersję wydarzeń mundurowi ustalili wstępnie iż udział w tym zdarzeniu ma 28-letni mieszkaniec miasta, znajomy pokrzywdzonego. Mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości. Urządzenie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. 28-latka zatrzymano do wyjaśnienia.

Sprawą zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy. W trakcie czynności funkcjonariusze ustalili przebieg zdarzeń i udział poszczególnych osób w sprawie. Z ustaleń policjantów wynikało, że tego dnia mężczyźni wspólnie spożywali alkohol. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do sprzeczki. Pokrzywdzony został uderzony kijem w okolice głowy. Po tym sprawca zaczął gonić pokrzywdzonego i ugodził go nożem.

Wczoraj zatrzymanego 28-latka doprowadzono do Prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Za popełniony czyn grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3. Mężczyzna decyzją sądu trafił do tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.