ofiary wody

Dwie ofiary wody

Podzielcie się informacją

Wczoraj w rzece Krzna (Kijowiec, gmina Zalesie) ujawnione zostały zwłoki mężczyzny. Ciało zaczepnie o konar drzewa zauważyła kobieta, podczas spływu kajakiem. Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny oraz tego w jaki sposób i kiedy doszło do utonięcia. Do drugiego zdarzenia doszło w miejscowości Łózki (gmina Drelów). Tam grupa trzech mężczyzn po zakończonym grillu postanowiła popływać w kanale rzeki Wieprz-Krzna. Jeden z nich 55-latek po zanurzeniu się już nie wypłynął. Wszyscy trzej mężczyźni wcześniej spożywali alkohol.

Ustaleniem tożsamości mężczyzny i wyjaśnieniem w jakich okolicznościach doszło do utonięcia zajmują się policjanci z Międzyrzecza Podlaskiego. Wczoraj w południe w miejscowości Kijowiec, kobieta podczas spływu kajakowego zauważyła w rzece Krzna ciało mężczyzny. Po potwierdzeniu tej informacji zwłoki zostały przetransportowane na brzeg. Do utonięcia doszło najprawdopodobniej we wcześniejszym okresie.

Wczoraj także w powiecie bialskim wyłowiono ciało innego mężczyzny. Do utonięcia doszło około godziny 21 w miejscowości Łózki. Po zakończonym grillu grupa osób postanowiła pójść na spacer. W trakcie trzech mężczyzn wpadło na pomysł pływania w kanale rzeki Wieprz–Krzna, którego głębokość wynosi około 2 metry. Jeden z mężczyzn (55-latek) po wejściu do wody już się nie wynurzył. Jego ciało zostało wydobyte na brzeg po akcji poszukiwawczej. Z ustaleń policjantów wynika, że najprawdopodobniej wszyscy trzej mężczyźni wcześniej spożywali alkohol.

To ósma ofiara wody w tym sezonie w województwie lubelskim. Wszyscy to mężczyźni, a większość z nich spożywała wcześniej alkohol. Przypominamy o właściwym postępowaniu i rozsądku. Jeżeli wypoczywamy nad wodą i mamy zamiar spożywać alkohol, to najpierw zażyjmy kąpieli, a dopiero później spożywajmy wyroby z procentami – „odwrotnie w tej historii nie ma życia”.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Drelów, Zalesie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.